Malá lahvička a tolik zázraku!! Už dlouho se o tomto produktu mluví a většinou jen pozitivně. A já to jen potvrdím. 
Jak už jsme psala a jen připomenu..moje vlasy jsou delší k lopatkám a hodně kudrnaté..tz. suché konečky jsou na denním pořádku. A ráda tedy používám jak olejíčky tak jiné kůry které více či méně pomáhají. 

Co je na olejíčku moc fajn, je že výsledek vidíte okamžitě po prvním použití..konečky jsou okmažitě hydratované, lesklé, a mě se pak krásně zvlní. Roztřepené konečky jsou méně vidět a celkově jsou vlasy v kondici. Po dlouho dobém používání (tedy u mě 2x týdně po umytí a občas jako zakončení česání ráno) vypadají vlasy zdravěji..méně se třepí a opravdu jsou dlouhodobě hydratované, poddajné a mě se dobře upravují. Takže pro kudrnaté vlasy je to boží věc. A nemusíte se bát že by vlasy zamastil to vůbec..dokonce jsme si ho dala i do kořínků a příjde mi, že i pokožka byla lepší. Konzistence je tekutější, ale z vlasů opravdu nesteče.

Pokud to chcete jen vyzkoušet tak za 50kč v Douglas a to se přece dá :) Musím ještě podotknout, že mě toto malé balení vydrželo ( a to jsem ho používala jak jsme nahoře psala docela často) přez 2 měsíce. Jinak eshop: zde
Kde seženete mnoho různých velikostí a ještě jako dárek k první objednávce je 10% sleva. Seženete i další vlasovou péči..já mám od vánoc doma větší malení silk therapy a šampon a kondicionér. Tuto dvojku jsem použila jen 1x (čekám až něco dopotřebím) a musím říct, že to asi taky bude bomba.

Eshop je plný zajímavých produktů a určo neobednávám naposledy..Silk therapy je moje už jasná stálice..a dál se uvidí :) 

Musím říct, že teď testuji CHI a zatím mi příjde o chlup horší..a vůně mi nevadí, až ho dopotřebuji určitě je srovnám.Znáte používáte Biosilk? Nebo vás nadchlo více CHI?