Ač všude "jede" 11 tag atd..já si řekla, že jen o sobě prozradím pár věcí..protože přece jenom to tady vedu dost anonymně...:D

1. Mám doma tři kočky..první je matka druhý je její kotě-syn oběma už je 15 a 14 let..senioři a poslední kočočka k nám chodila na zahradu když byla velká zima a jednoho dne zůstala...je celá černá.vždycky jsem takovou chtěla :) Kromě koček mám prostě ráda kozy..nevím proč jsou mi sympatické...:D A ještě ke zvířatům měla jsme králíka 3 křečky  a teď má akvárko s krevatama..:D


2. Narodila jsem se na Štědrý den..naštěstí se už nejmenuji Eva..Ale moje mamka i babičky Evy jsou..Asi se mi už nechtěli tak moc pomstít..::D A ještě k tom, když jdu něco zařizovat (úřad atd) a řeší se tma datum hned se o čem si povídat..:D všechny moc zajímá jaké to je se takhle narodit a, že jsme byla dáreček pod stromek..:D

3. Jsem jedináček..ale celé dětství jsme měla jako bráchu bratránka..takže jsem nikdy neměla pocit osamění.

4. Moc jsem se chtěla dostat na psychologii..hm nevyšlo to..ale to co teď studuji je nakonec snad i lepší, lepší uplatnění a i si myslím, že v tom mám budoucnost..ale jisté to není vždycky

5. S přítelem jsem už déle než 5 let..:D A je to stále skvělé..!! :)

6. Moc mi nejdou jazyky..ale na angličtině makám jak divá...ale třeba paměť mám dost dobrou..:D

7. Ráda něco organizuji a musím se pochválit, že většinou úspěšně

8. Miluju seriály..hlavně teda americké..Himym, Vampire diaries, One tree hill, Myšlenky zločince,  Bones, Zoufalky, Gilmorky, Hvězdná brána,Pretty little liars, atd..ale tyhle asi vedou :)

9. Moc ráda čtu a nevadí mi ani knihy z oboru..Čtu hodně rozmanitě..ale momentálně  L. Kaplera - Svědkyně ohně...výborné!!

10. Umím psát všema deseti (ať žije střední škola)

11. Nemám tisíce přátel dávám přednost kvalitě nad kvantitou,  těm kterým můžu věřit a je mi s nimi dobře.

12. Pro zasmání né že bych pila jak duha to vůbec ne, ale dokážu přepít i chlapy a mě je pořád hej (většinou), ale toto se stalo jen párkrát to přepíjení..

13. Laky a celkově kosmetika je můj relax..to že hodně lakuju ví hodně lidí (chválí). Mamka a přítel a jedna kamarádka ví i kolik toho mám(laků-zhruba!)..ale celkově se tím nechlubím, protože každej si pak myslí kdoví co..:D O blogu ví jen mamka a přítel..ale nečtou ho..:D

14.Nevěřím, že 21.12 bude konec světa a proto mám v ten den oslavu narozenin..:D

15. Velmi mi vadí, lidé kteří nechodí k volbám!!! A argumenty nezajímám se o politiku taky neberu!

16. Celkově mám ráda o všem přehled, nenávidím tajnosti. Vše se má řešit na rovinu jen pak vztahy atd fungují.

17. Letošní vánoce budou dle mě hodně splněné.. hodně věcí, které jsme si moc přála :) děkuji :)

18.  Ráda nakupuji přez Ebay...ale už  2x v tomto roce asi budu muset urgovat a nebo chtít peníze zpět!

19. Troufám si říct, že jsme v mnoha věcech samostatná a nemám ráda lidi, kteří po někom furt něco chtějí a nebo se ptají na blbosti, když stačí trochu přemýšlet..

20. Hodně spoléhám sama na sebe - jedináček..:D ale také na přítele vím, že mi vždy dobře poradí pomůže. Důvěra je pro mě velmi důležitá!

21. Mám ráda společenské hry (mám jich doma hodně taková sbírka)..na pc jsme hrála tak max. 5 her a stejně když už tak Sims ty můžu :)

22. Mám hoodně kudrnaté vlasy..jako malá jsme měla skoro afro..:D nebo kuličku chcete-li..dost jsme s vlasy bojovala, ale teď jsem čím dál tím víc spokojená..dobrá kadeřnice, péče atd. A aspoň jsme zajímavá a hned si mě každý pamatuje..:D  O narovnání sem přemýšlela, ale nebyla bych to já. Žehličku mám, ale je to na dlouho!


23. Letos jsme začala pravidelně cvičit a myslím, že je to už znát (aspon já si to myslím..:D) a cítím se líp..není nad pravidelnost. Dost mě baví běh a pilates..nebo i doma si zacvičit..mám nově orbitrek..konečně!! Jedno ze splněných přání.

24. paragox 23. Miluju hambáč, který dělá přítel!! To je prosím mňamka..nedá se srovnat s "mekáčem" a nebo i hospodou. Ale nejím ho zas tak často..:D

 25. Ráda vařím a myslím, že dle  okolí i  dobře. A ještě raději peču!! :D Mám doma docela pěknou sbírku kuchařek a kupuju si i časopis Gurmet o vaření..A stím s epojí, že moc nechápu, že někdo si neuvaří ani vajíčka, polívku prostě základ!

26. Velmi ráda jezdím k nám na chatu ( v podstatě je v Brně ale i tak v lese..přehrada nápověda.:D) a ráda tam dělám akce s kamarády..letní grilovačka..ach už aby bylo léto..;)

27. Miluju grilování..hrozně ráda tvořím marinády..a takový grilovaný hermelín, cuketka, masíčko..to miluju..Nj jídlo mě prostě bere..;)

28. Ráda se líčím, ale když není čas  nebo nálada jdu i bez..ale přece jenom řasenka, korektor je takový můj malý základ. Vždy se odličuji!

29. Miluju fialovou barvu..můj pokoj má fialovou zeď.

30. Ač je to přání asi hodně blogerek a některé to už rozjely..přála bych si mít svůj eshop s laky a třeba i jnou kosmetikou..ale hlavně ty laky..:) Už to mám v hlavě skoro rok..ale zatím to nevidím reálně..ale kdoví..:)


Hm tak nevím jestli mě něco ještě napadá..nakonec jsme toho dokázala napsat hodně..chtěla jsme skončit u 24. oblíbené číslo, ale když mě pořád něco napadalo..:D Snad se čtením neunudíte..
Dobrou noc..už je teda hodin 00:22..:D

Pokud vás ještě něco zajímá ptejte se..tohle bylo takové aspoň trochu odtajnění mé osoby nebo-li zajímavosti o mě :)