Ano už je to tady opět..Ale celkově to spíš bude maličký článke co si o tom ymslím. Tak pokud Vás to zajímá čtěte dál ;)

Listopadové vydání nemám vyfocené..ale snad všichni vítě co tam bylo. Celkově mě toto vydání nenadchlo..jeiné dobré je Chi na vlasy (ráda po biosilku vyzkouším) a balzámek na rty..je sice mentolový, ale až buud nachlazená aspoň ěm protáhne. Sůl do koupele už není..ale nebylo to něco božského. Korektor nekryje! A šampon uvidíme..kdyžtak na cesty. A odličovač se zdá být hrozně mastný!! Fuj. Celkově tam toho bylo míň a nic z čeho bych byla úplně odvařená. 

Ale prosincový boxík mě zaujal tím, že bude vánoční + návrh na kabičku vypadal dobře a kdo by nechtěl něco od Make up for ever. No balení moc pěkné!! 
Obsah mě docela potěšil, ale zase nejsem uplně odvařená..přece jenom asi furt víc vede Ladybox..A nebo se na krabičky vykašlu úplně..:D
V boxíku mám rtěnku- moc pěkný odstín..jen mě štve, že se celá nezasune a už sem do ní drbla. Makeup.. kauza největší..ano je tmavší, ale ještě to jde..v létě by mohl být fajn..uvidím odzkouším..jen zas balší báze..hm nevím nevím..asi jí nestihnu vypotřebovat. Krémeček od Dr Hauschka - proč ne, ale zase krém na suší pleť asi to bude tou zimou. Ale tento mě opravdu zaujal. Olejíček na vlasy už doma mám není špatný, ale dost podobný dělá Gliss kur..a ten je levnější a učínky snad i lepší. Parfém mi nakonec voní hodně, je takový ideál teď na zimu a dlouho vydrží vonět..mě voní příteli třeba ne. Je to dost těžká vůně a to není pro každého. No a zubní pasty s kartáčkem..hm mě to tolik neurazilo, ale přítel mi třeba řekl, že mu to do krabiček nesedí a to už po druhé to tma dávají..hm ni moc no :( Taštičky já ráda, ale ty flitry mě tolik nezaujaly. Hm toť vše..nebylo to pšatné,a le na dva boxíky měsíčně nemám a nai enchci mít..měla bych doma tolik vzorků..a né vždy to co potřebuju..takže asi zůstanu u občasného objednávání a spíše Lady..ale uvidíme kam se to dál bude posouvat!


Jaký máte názor na listopadové a prosincové vydání Senzaboxu? Plánujete v lednu obejdnat?