Už dlouho jsme toto zdobení nehtů obdivovala, ale až teď na něj došlo. Na jednu stranu to složité není..ale trocha cviku se hodí. A protože už je půlka prosince za námi (sakra ten advent tak utíká) tak jsem vybrala pěkné vánoční barvy. Červený lak je taková ta klasická červená ani světlá ani tmavá do vínova prostě střed tento je od Essence z jedné letní námořnické limitka..zlatý je z aktuální limitky Stmívání odstín - A piece of forever zajímavá zlatá taková teplejší..ale přesto se mi líbí a na vánoce ideální. 

Jak udělat tyto nehty se různí..zkoušela jsme to štětečkem, ale to se mi nedařilo, takže jsme všechny nehty nalakovala zlatým lakem a poté až hodně dobře uschnul jsme se snažila červeným lakem kolem lůžet pár milimetrů od (záleží na vás) udělat oblouček a dolakovat poté celý nehet směrem k rostoucímu konci. Snad je po pochopitelné..můžu to někdy do budoucna i nafotit. 

Ze začátku jsme měla pocit, že mám každý nehet jiný což asi trochu mám..ale poté se mi to začalo hodně líbit a i okolí mě nehty hodně chválilo..vypadá to legantně, vánočně a přesto je to zajímavé až rafinované..:D Takže half moon mani doporučuju ;)

Schnutí laků bylo velmi dobré..ten zlatý je už v jedné vrstvě plně krycí a schnul rychle..červený také ok. výdrž dobrá..jen červený po asi 3 dnech utrpěl menší oděrky.

Oprava tak nějak jsem popletla half moon a ruffian nehty..:D Přitom je oblouček přesně naopak, ale mě to prostě trvalo..:D

Tak co na to říkáte? Asi brzy uvidíte další pokusy :)