Je to už delší dobu co jsme od milé Soničky a také GS "vyhrála" tuto řasenku, která je vlastně úplná novinka..(v drogérkách už zakoupíte). GS je v moje velmi oblíbená značka..ač od ní krom laků mám jen pár věcí..vím, že když něco koupím je to fajn výrobek :)

A teď už k řasence..obsahuje diamantový prach, který prozáří pohled..hm to asi nevidím natolik, ale je pravda, že mi příjde, že řasenka na očích vypadá dobře a oči jsou s touto řasenkou pěknější :) 
Barevně je pěkně černá a konzistence je tak akorát (tekutější)..tz. dobře se na řasy nanáší..Kartáček je plastový a velmi dobře řasy rozčesává a barvu nanáší rovnoměrně..jen pozor mnoho vrstev může slepovat! Ještě ke kartáčku má na jedné straně delší bodlinky a na druhé kratší.. 
Co se týká výdrže tak není vůbec špatná..rozhodně neopadává jen občas ve vlhkém počasí může udělat šmouhy na víčku.
Řasy jsou s touto řasenkou krásně zvýrazněné, delší i objemnější..a výrazně černé snad lehce lesklé (než pozoruji u ostatních řasenek..že by ty diamanty?? :)) Jen tolik nepozoruji natočení..ale to řasenka neslibuje..to je ejdiné co mi maličko vadí :(


Fotky jsou myslím dobře ukazující co řasenka umí..jen omluvte obočí (teprv jsem se na něj chystala) a celkově mám jen řasenku a trochu korektoru pod oči..

Celkově mě tato řasenka velmi potěšila a rozhodně pokud budu hledat novou řasenku nebála bych si jí koupit.

Máte tuto řasenku a jaké jsou vaše názory na tuto diamantovou krásku??
A ještě jednou děkuji za výhru :)