Další moje výhra díky Soničce a GS..děkuji ;) Takže platí vše co už jsem říkala o značce u řasenky..

Make-up mám od GS první a velmi dobře mě naladil..Mám odstín 02 Soft Beige, protože zas tak bílá nejsem..:D
Make-up má elegantní tubu ze které se tekutina dobře dostává, 30ml obsah. Make-up je lehký přesto lehce až středně krycí a velmi dobře zakryje rozšířené póry, černé tečky a červená místečka..Podle stavu pleti je/není potřeba ještě korektor. Make-up se dobře roztírá a nedělá mapy ani cucky. Na pleti skoro není cítit, přesto tam je skoro po celý den (rozhodně je věčer co odličovat) pleť je opravdu hydratovaná (zvláště teď v zimě vnímám, že pleť je pěkná, hydratovaná, svěží). Efekt na pleti je lehce glow což mám ráda..ale je to opravdu decentní :) Ještě k tomu, že make-up nijak nevoní..takže kdo nemá rád parfemované věci taky si vybere.

Nevím co víc dodat jde o lehčí make-up takže silné krytí nečekejte, ale pokud potřebujete lehké + hydratovat pleť určitě vám ho doporučím. Já ho poslední doboru střídám s BBčkama (přece jenom má podobné účinky, výsledky)
Klasický make-up mám doma s tím to "jen" 4 kousky...:DPoužívá tento makeup? A jak se vám zdá? Zatím jsem na něj slyšela jen pozitivní ohlasy..pěkný den..:)