Tak i já jsem zavítala na výprodej, který dělal eshop Babybaby.cz. A protože jsem z Brna bylo to trochu z ruky..ale stejně jsem do Prahy chtěla na vánoční nákupy (to že jsem nakonec stihla jen asi tak půlku je věc druhá). 
Výprodej je super nápad hlavně pro Prahu a já to beru eshop tam sídlí tak je to jasné jen by do budoucna mohli udělat i net výprodej (ikdyž osobně je to lepší že?). 

Organizace už byla horší, přece jenom první výprodej hodně lidí vynechalo, protože netušili co z toho bude teď už byl zájem lidí větší a to, že jsem tam byla 10 min po 12 a čekala skoro 2 hodinky frontu než jsem dostala košíček a mohla nakupovat. Což bylo chytré ve vnitř bylo jen tolik lidí kolik košíčků, ale to dlouhé čekání a pomalé posuny byly šílené..někdo tam snad nakupoval i 2 hodinky..já byla do 40 min venku a to jen tak dlouho, protože ve vnitř to taky trvalo a někdy se k něčemu probojovat byl děs. Přece jenom nestálo to milion a taky všechno člověk mít nemusí tak jsme to brala já. Šlo mi hlavně o limitky a když jsme věděla že tam bude Wild craft byla jsme nadšená..štětec bohužel nemám..to bych tam musela být tak o půl 12 kdy prý UŽ otvírali (ikdyž ofic. až ve 12) jinak laky a stín mám což jsem chtěla (že jsem magor zapomněla vzít ten světlý jsme zjistila až moc pozdě a rozjasňovač také nebyl)..takže celkově spokojenost. Dále tam byla Catrice "Hollywoodś fabulous 40ties", které zde taky nebyla..tam mě mrzí stíny které už taky nebyly..ale jinak co jsem chtěla mám. A další věci jsou buď zas z limitek co tu nebyly a nebo jsem nekoupila a teď dohnala..a nebo starý sortiment. Potěšil i dárečk v podobě "škrabky na chupy" -nevím jak jinak tomu říct :D a klíčenky + igelitka. Testrů bylo hodně za 5kč, ale na to už jsem neměla sílů a tak mám jen jednu nude rtěnku a celkově konec stolu už jsem brala rychle. 
No v Praze už jsem po tomto stihla velmi málo málo a valila na vlak, kterým jsem spěchla do Brna na jednu akci. To že měl vlak díky sebevrahovi nebo co hodinu a půl zpoždění a my jeli jinou trasou, abysme vůbec dojeli do Brna už je jen zákon schválnosti, když spěcháte...:D

Celkově jsem spokojená idkyž něco jsem ještě mohla vzít, ale to můžeu říct vždycky co by kdyby. Jen mi vadí to množství lidí, kteří ještě nakupují jak šneci a rozmýšlí lak za 10kč..:D A taky hned na začátku taková fronta. U placení už to šlo rychle!
A to, že nemám štětec..:D

Pokud ještě někdy na výprodej pojedu tak tam budu hodně dopředu a pojedu jen tehdy pokud budou zajímavé limitky..jinak to až tak smysl nemá..jen pokud ste z Prahy a máte to kousek a máte plno času..a také pokud nestíháte výprodeje sortimentu 2x do roku.

Pokud ste to celé přečetly jste skvělé...je to dost dlouhé a určitě jsem na něco zapomněla, ale psala jsem tak jak mě to napadalo.


Pokud vás ještě něco zajímá pište :)