Tento měsíc jsem poprvé otevřela svůj Senzabox..milé bylo, že když se na mě nedostalo minule dostala jsem 50kč slevu (takže o jeden důvod víc proč ho vyzkoušet :))
Celkově i první vydání se mi líbilo, ale po zhodnocení jsme usoudila, že většinu věcí bych nepotřebovala (až na toner) a nebo jsem doma měla (krém od Yves Rocher a to stejně pleť. voda). Takže o to více jsme se těšila na druhé vydání..

Balení je pěkné..tentokrát do oranžové laděné..krabička pěkná, vystýlka méně (ale neurazí). V krabičce je i papírek se seznamem produktů. Obsah úplně špatný není, ale upřímně mě nenadchnul..


chybí mi tam tužka..už je jinde a používá se
1. Vzorky L´Occitane slaměnkový denní a noční krém - proč ne ráda vyzkouším, ale přece jenom nejsem věková skupina pro tyto výrobky..Vůně mě malinko obtěžuje. Takež spíš + (mohu vyzkoušet něco nového)
2.  L´Occitane tělové mléko Verbena - zajímavá, originální vůně..uvidíme vydrataci. Na cesty super velikost. Spíš -
3. L´Occitane pivoňka parfém..krásné balení i moc pěkná vůně...Určitě +++

Celkově s L´Occitane nemám žádné zkušenosti, ale ceny jsou o trošku víc než jsme ochotná (zatím) investovat. A celkově nevím zas tolik věci mě tam nebere..ale uvidíme třeba se to někdy změní. Některé kosmetiky jsou dražší, ale i tak to má význam, účel ale tady fakt nevím..

4. Weleda univerzální mandlový krém..použítí i na den, noc..pro citlivou pleť..proti červenání. Myslím, že na zimu to bude dobrá volba.. Spíš +

5. Báze od Dermacolu nikdy jsme po ní moc netoužila..málo používám make -up, ale zas dva mám, takže využití najde. Konzistence je zajímavá a na pleti mi zatím spíš pomohla než uškodila (naštěstí).
Takže +, ale mohla bych to mít z drogérky takže nic nového.

6. Minerální deodorant Purity vision - zajímavá věcička. Zatím se zdá, že funguje..Určitě + 

7. Tužka na oči Benecos - černá..bohužel mě teda moc dlouho nevydrží, ale ještě jí dám šanci..jinak kreslí pěkně. Dekorativku v krabičkách já ráda takže +

8. Zubní pasta Elmex- na cestování super. Neurazí.

Mírné zamyšlení:
No nevím za ty peníze (ještě po slevě) to není špatné, ale asi mě nenadchnul tak jako Ladybox..možná další měsíc vynechám, ale rozhodně nevylučuji, že ho ještě někdy zakoupím :)
Srovnání s Ladyboxem snad ani nejde..něco je stejně (třeba spolupráce se stejnými značkami :D) něco je jiné (velikosti balení) a nebo to, že Senzabox má vše skoro stejné a Lady to hodně mixuje (což je někdy na škodu pak závidím ostatním, že mají to co já ne a víc by mi sedělo)..
Jinak je koncept fajn..netrvám na šíleně drahých značkách spíš mix všeho nového, zajímavého..raději i víc jiných výrobků..(ne vše jen na tělo a stejná značka ve 4 exeplářích).
A nevím něco mi u Senzaboxu vadí o něco víc než na Ladyboxu..ale věřím, že obě krabičky se budou ještě vylepšovat..

Co vy a tento Senzabox? Další měsíc koupíte který boxík? :)