Omlouvám se za dlouhou neaktivitu, ale blog se zbláznil a byl problém přidávat fotky. Dlouho předlouho jsme nic nenapsala viz první věta..nepublikovala, přitom laky nosím a kosmetiku stále mám a dokonce novinky..:) A to počkejte po Vánocích..:D
No ale pojďme k laku..máme tu stále diskutované nové laky Essence. Tento má krásnou barvu středně fialovou plnou růžových a modrých (těch daleko méně) třpytek..které se opravdu na nehet dostanou! :) 
Lak se moc pěkně nosí a je to opravdu pěkná fialová a za těch 40kč stojí ikdyž má podezřelý štěteček (se kterým jsem to přežila v pohodě) a bohužel i slabší výdrž. Lakovala jsme ve čtvrtek večer a už v pátek byl první kousek pryč..no a v neděli večer už to jde dolů pomalu ale jistě vše..Takže počítejte s horší výdrží..

Fialová je moje velmi oblíbená barvička a proto u mě zůstane a dále si ho ráda nalakuju.Fotky jsou teď nové..za prvé jiný foťák (zrcadlovka) jiný fotograf..:D a také je teď víc zmenšuju a víc si s nima vyhrávám..Tentokrát je to taková směska fotek..budu se snažit zlepšovat..Ale i nadále tady potkáte fotky jako dřív..(můj kompakt je stále fit..jen to občas střídám..Toť vše takové malé info..

Máte nějakého oblíbence, kterého lakujete i přes mizernou výdrž?