A je tu další článek s tím co jsme spotřebovala..ale není toho mnoho bohužel nebo bohudíky..kdoví..4 kousky jak z dekorativní kosmetiky tak pečující.

Regenerační kondicionér Keratin od značky Bione je opravdu výborný za ty peníze (kolem 80kč) snad to nejlepší co vlasy regeneruje, uhladí, zpevní a snadno rozčesají. Už mám další lahvičku na vaně :)

Balzám na rty od ELFu jsme už recenzovala..je dobře skladný, maličký a pokud si koupíte borůvkový i pěkně voní. Hydratace je skvělá a na rtech vydrží. Cena 40kč. Jeden z mála výrobků od Elfu, který znovu obejdnám. Mínus snad může být že se lehce spotřebuje.

Řasenka Maybelline Falsies volum je pro ěm velké překvapení. Celkově mám Maybellinky ráda,a le spíš jsme věřila žluté a červené, ale tato mě opravdu nadchla. Řasy dobré pročeše oddělí a to prodloužení a natočení je super..i řasy mírně zahustí. Výdrž je dobrá neopadává a celý den je tma kde má být. Já jí ve své oblíbené drogérce kupuji za 149kč..jinak cena kolem 200..záleží jestli na ní není akce. Už mám doma nový kousek. 

A poslední kousek denní krém od Lóreálu..už jsme psala o nočním ze stejné řady a tento denní je podle mě ideální gelový krém na jaro, léto. Vůně je silnější lehce po okorkách, konzistence galová a v létě skvěle osvěžovala. Jinak hydratoval velmi dobře..žádná suchá místečna nic a je velmi dobrý jako podklad pro BB či make-up. Balení je pěkné, skleněné, takže žádná "šitka". Krém kromě hydratace slibuje i rozjasnění pleti a myslím, že se mu to daří. Neucpává póry a je k pleti šetrný.
Takže na jaře pro nej zase skočím a bude můj :)
Docela jsme teď pohla se spotřebou, ale zase třeba na tělo mám teď tolik krému, že se musím mazet skoro pořád..:D  Používáte něco z tohoto článku? Nebo Vás něco nalákalo? Krásný den