Asi každá z nás má nějaké favority v péči o pleť..a já bych vám dneska ukázala věcičky, které mi vyhovují, sedí a pokud budu potřebovat nový kousek od toho jistého přípravku a nebude se mi chtít zkoušet novinky ( a to je docela jistota, že budu zkoušet nové :D) tak sáhnu po této šestici

Jako velmi oblíbený výrobek volím Biodermu Sensibio (ale mám ráda i variantu pro mastnější pleť Sébium) ale přece jenom tahle růžová je tak univerzální..pleť krásně vyčistí..odlíčí vše! a neštípe v očích alespoň mě..přece jenom toto bude individuální. Cena je kolem 500kč za 500ml...číhejte na akce..:) Ale za trošku vyšší cenu opravdu stojí :) Jinak na aukru jsou prodejci kteří mají Biodermu za dobré peníze a jsou ok.

A Bioderma znovu Sébium Pore refiner je výrobek světový..stahuje póry a ty jsou méně viditelné..pleť je zároveň matná a připravená na další péči a líčení. Co oceňuji nejvíce myslím si, že póry se později zanášejí a to znamená méně černých teček. Takže to není jenom báze, ale i léčba :) Cena max. 300kč

A poslední Bioderma AKN krém, který pomáhá předcházet pupínkům, a jiné havěti na pleti :D to ale hezky ladí..:D používám ho jen občas a pleť vždy hodí do pohody..ale vůně nic moc..Doporučuji spíše na noc..pod makeupem se může drolit atd...A přece jenom pleť léčíme v noci ;)

A dva noční krémy..o Ryoru už jsme psala je to oblíbenec..celkově mě Ryor velmi nadchnul a budu od něj dále zkoušet...L´oreál v nedávném článku..velmi příjemný krém :) Mám k němu i denní a také si není na co stěžovat...já mám asi na krémy štěstí :)

A poslední kousek..odličovač od Ryoru..krásně odlíčí..mastný je tak akorát..a je ho velmi malá spotřeba. Výborná cena kolem 100kč.

A váš oblíbenec co se týká péče o pleť?