Delší dobu jsem měla problémy s pletí..více pupínků..vlastně normálně nemívám žádná max jeden do měsíce, ale v této době jsme měla bradu posetou a hodně mě to štvalo. Pleťovou kosmetiku jsem stále upravovala a myslím, že teď je na pleti znát, že jsem šla dobrým směrem. Brzy nachystám oblíbený článek o mé péči o pleť..

Jedním z pomocníků, který mě velmi překvapil je tento krém od značky L´oreál je z řady Triple activ. které má odnož jak pro normální/smíšenou pleť tak pro suchou pleť denní i noční krémy. Tento je právě pro normální/smíšenou pleť a jde o krém noční. Od doby co ho večer používám je pleť opravdu pěkná dostatečně hydratovaná (je možné, že až dotazí mrazy vytáhnu i ěnco silnějšího), hebká, vyživená krém slibuje, že je pleť i obnovená a myslím, že u mě tomu tak je. A hlabně pozizitvní je že pupínky se vůbec nedějí a póry nejsou ucpané :) 
Konzistence krému je lehká ale pevná..nesteče vám jen tak z ruky, obličeje. Co mě velmi nadchlo je vůně..jemná, ale přesto krásná..z pleti je cítit krátce, ale stačí to. Další pěkná věc je barva..světlounce růžová..:D Z této řady mám i denní krém a také ho mám velmi ráda..ale o tom zase někdy (například v článku o mé péči o pleť)Já jsme krém koupila ve své oblíbené drogérce v Židenicích -Brno a to za pěkných 120kč..myslím, že jinak bývá dražší..Teď jsem se dívala v Dmku a snad tam ani nebyl..:( Ale kdo ejzdí do Marka tak tam ho mají:) A myslím, že bude i jinde..musím po něm mrknout..:)

Znáte/používáte tento krém? A co říkáte na značku L´oreál v péči o pleť?