Jednou za čas vyrážíme s mamkou "do města" tedy centra Brna a nakoupíme si něco pro radost nebo dárečky pro někoho pokud se blíží narozeniny nebo tak. Tentokrát jsme vyrazily abychom uspokojily touhu po nových knížkách, ale nezůstalo jen u nich ;) Takže po delší době kosmetické novinky :)Začneme z leva:

1. Odlakovač Essence s vůni kokosu..zatím čeká..tak uvidíme..vůně ale ujde :)
2. Skupinka 3 laků..Golden rose, GS a H&M..to vysvětluje mojí posedlost modrou a také třpytky..:D
3. Lóreál - Elseve vlasový olej..myslím, že už mohu porovnávat je to můj druhý drogérkový olej + čtvrtý takto pečující přípravek..zatím se jeví dobře, ale je hodně tekutý..
4. Stíny Stay all day - od Essence krásná růžovo zlatavá barvička..opravdu nádherná barva a výdrž také na jedničku..
5. Rimmel tužka an oči - velmi dobrá tužka, výdrž je nepřekonatelná podobnou však dělá Avon jako gelovou tužku..tato má však třpytky a i výdrž je o chlup lepší
6. Gumičky z H&Mka..mám ráda gumičky s mašličkama a nebo těma "tunýlkama" nebo jen sponou, takže další do sbírky.
7. Ryor hydratační maska na pleť velmi výživná a hydratační maska :)
8. Rimmel Match Perfection (už mám variantu v kelímku) ještě testuji a uvidíme která varianta je lepší..každopádně v akci byl za 100 a to se hodně vyplatí

Na většinu věcí plánuji dříve či později článek..ale pokud Vás něco zaujalo tak klidně napište ať vím, že mám psát rychle :)

Co jste si koupili vy v poslední době? :) Já už pomalu plánuji vánoční dárky jak pro sebe (přece jenom vím co chci) tak i pro druhé (někdo je musí kosmeticky vzdělávat :D) Ale ne plánuji hodně rozmanité dárečky :)