Velmi oblíbená rubrika u mnoho blogerek a tak když už jsme toho měla hodně vypotřebováno proč to neukázat světu..dobře jenom svým čtenřům. Doufám, že Vám tyto převzaté články nevadí :)


1. Dermacol sprchový gel po opalování - mám ho už po 2x a jako sprcháč je prostě normální..že by výrazně podporoval barvu po opalování jsme si envšimla..ale kůže po umytí není suchá a sprcháč pěkně voní..po kokosu. Dle mě fajn sprcháč a člověk má alespoň pocit, že pro kůži namáhanou opalováním něco dělá.

2. Yves Rocher mléko po opalování - obsahuje kapku samoopalovacího mléka a lehce opravdu malinko se třpytí. Ale co se týká hydratace nic a nic. To i Sundance z Dm hydratuje víc. Toto se hrozně rychle vsákne a nic. Jen ta vůně je úžasná. Cena ve slevě 160kč. Za mě teda docela propadák.

3.Sebium AKN - velmi dobrý krém na problémovou pleť. Předchází pupínků, červeným místum a neuspává póry. Lehce i matuje pleť. Ovšem na denní používání není, protože se se i pod BBčkem drolí. Takže já ho spíše používám jako noční péče a docela ho střdám. Spíše když je na obličeji neplecha. Ale jinak velmi účinný krém. 

4. Ryor norní krém s extraktem z červených hroznů - v celku ještě lehký noční krém, ale přesto dobře hydratuje a plet je krásně vypnutá, ráno oživená (zlepšuje barvu pleti) a jako by hodně čerstvá. Více jsme o tomto krému psala zde. Výborný krém doporučuji.

5.Nivea creem gel -  jeden z mála krémových gelů na úpravu vlasů ke kterýms e vracím..Protože když nějaký super najdu hend ho zruší, tento naštěstí stále je. A výborně zvýranuje vlny. Nelepí na vlasech a neumastí je. Dobře se večer vyčeše.

6. Ryor odličovač - jeden z nejlepších a až dopotřebuji Yves rocher tak si koupím zase tento. Sice mastný, ale výborně odlíčí a v očích vůbec neštípe. Více zde

7. Alverde šampon pro tmavé vlasy - šampon obsahuje výtažek z ořechů, takže jde o tmavě hnědou tekutinu. Výborně vlasy umyje a nezatěžuje (bez silikonů). Více o něm zde.

8. Lactacyd - velmi dobrý intimní gel. Kdo někdy zažil nějké nepříjemné ženské problémy ví, že intimní gel je velmi potřebný. Já si nedokážu představit umývat se tam obyč sprcháček. Lactacyd je velmi jemný lehce parfemovaný a tak u něj ráda zůstávám. Zkoušela jsme i Chilli teda jen kapesníčky ty jsou ok protože malé takže dobře cestovní.

Toť vše..Najdou se tady věcičky, které určitě koupím a věci, které vím, že jsou dobré a až nebudu chtít zkoušet něco nového tak opět zakoupím a věci bez kterých se určitě obejdu :)

Co váše spotřeba kosmetiky?  U mě to jde asi docela pomalu, ale snažím se teď vše dopotřebovat a pak kupovat další :)