První setkání s laky Orly. Ač vypadají sympaticky nikdy (zatím) jsem je nevyhledávala..ale na Interbeauty jsme si řekla, že je vyzkouším Barviček mají hodně a je mi sympatické, že seženete 5ml,15ml a nejčastěji tyto 18ml laky a to už je sakra kousek a dlouhé lakování. Když jsem nakupovala tento mě okamžitě zaujal..jen je maličko škoda, že velmi podobný, ale pro mě nakonec hezčí mám od Opi..nj když má člověk hodně laků toto se stává bohužel. Ale zase já ráda zkouším i ty značky. Tkaže možná tento půjde z kola ve...byl by zájemce? :) Už brzy snad připravím výprodej.
Barvička je světlounce růžová plná stříbrných třpytek..ale spíše mi to příjde jako foil kousky. Lak také obsahuje lehce do modra jdoucí odlesk. Na nehty už se tolik nedostane. Pro plné krytí je nejlepší dát 3 vrtvy, ale i 2 by někomu mohli stačit. Štěteček je velmi příjemný..dlouhý a spíše tenký. Lakování tedy šlo pěkně..jen tyto laky (plné "čehosi" si mi hůř lakují kolem lůžek..ale to je moje nešikovnost. Takže lakování je takové nedokonalé..a to nemám ráda. Schnul rychle, ale bohužel při dělání "účesu" sem si jeden nehte poničila i po hodince od lakování..Výdrž není uplně dokonalá sežrané špičky (Seche) a maličký odlouplý kousek.

Takže značka Orly je velmi příjemná, ale tento kousek mě po prvotním nadšení maličko nenadchnul na nehtech (taková normální barvička nic unikátního). Přitom barvička je elegantní a velmi ženská :)
Cena na veletrhu 180 nebo 190kč..jinak v jejich eshopu kolem 300..a to už je hodně, ale veletržní ceny jsou pěkné..Eshop zde.

Druhá ruka nebyla vhodná na focení a to je většinou moje oblíbená..díky mé nové vášni pro účesy a použití pinetky bylo pro hodinu nalakované nehty ještě stále smrtící..:D :(Co vy a značka Orly?