Jak asi víte jsem Brňačka a tak se do Prahy dostanu tak maximálně 2x do roka. A protže bylo v Praze hodně co dělat byla jsme tam tentokrát na 3 dny a bylo to velmi povedené. Nebudu Vás nudit, kde všude jsem byla..opravdu toho bylo hodně...
Ale co se týká návštěv společných s tímto blogem tak první je určitě Interbeauty.
Dorazila jsem na něj už v pátek po 10hodině a už v tuto dobu tam bylo hodně lidí (hlavně mladé kočky co se asi ulily ze školy a nakupovaly :D)
Celková organizace veletrhu byla lepší...pokladny pro odborníky atd. Cena po slevě 90kč to docela jde. Musím se přiznat, že proti jarnímu veletrhu jsme viděla více chyb. Už to že jsou dva veletrhy je dost pruda..protože čas na dva jsem neměla a určitě bych chtěla vidět oba. Ale protože mě šlo o laky Interbeauty vede. Co se týká stánků méně než na jaře a některé mi opravdu chyběli třeba Decor.
Jinak OPI, China u modeláže, Nubar a oproti jaru Orly dále CND a Sparitual. 
Chybí mi  zastoupení Essie (a to jsou v Praze!) a i samostatně Chiny...no co se dá dělat. Dalším rozdílem proti jaru o hodně méně slevových kuponků..je pravda že i na jaře jich bylo plno pro gelové nehty, ale byl tam kupon na destičky XL na razítkování a Nubar za 50kč..Podzim už měl jen Nubar 1+1 zdarma. Jinak nic zajímavého. Celkově na veletrhu vládnou gelové nehty poté až laky a úplně nakonec ostatní kosmetika. A také všemožné přístroje atd.
Výběr laků docela ušel, ale Opi vozí pořád to stejné a pochybuju, že ty dva stojánky je všechno co Opi vyprodukoval a stále prodává..(mají v tom i kousky z minulých kolekcí, ale i tak) Nové kolekce ty jsou, takže člověk to omrkne na živo. China jen poslední 3-4 kolekce co měla modeláž..a Nubar proti jaru byl hoodně probraný. Orly bych řekla že byl dobře zásobený (já od nich nic neměla takže mě to stačilo :D) A Sparitual jsem už po 2x vynechala...a příště už tam opravdu jdu. Tentokrát opravdu lituju :(
Pokud bych to měla shrnout, pokud vás laky berou proč ne omrknete to na živo a něco i pokoupíte, ale úroveň jde asi pomalu dolů a na ebay se také dobře nakupuje. Pokud na jaře budou finance atd možná pojedu..ale kdoví...:)
Co vás názor na tento veletrh? Spokojenost pokud jste tento podzimní navštívily?


Jinak jsme v Praze navštívila prodejnu Ziaja a byla jsme nadšena..ale nakonec mám jen pomerančový peelin a kokosové máslo a 3 laky..(viz fotky) a z Lushe Mask of Magnaminty, kterou jsme chtěla dávno, ale vždycky nebyla..a tak i když toho mám na obličej hodně koupila jsem. Dáreček v podobě šumivé žabky potěšil. V Tesco My byly také slevy ale od Opi mě tam nic nazaujalo..musím říct, že nějak nevím co od opi koupit..jako kdbych už to nej měla nebo co...snad néé :D A jinak je to vše..přece jenom potřebovala jsem finance i na jiné věci..jídlo ubytování a jiné zážitky. Ale i tak spokojenost..jen možná nějaký lak bych zpětně vyměnila..asi normálka že? 

PS: Fotky z interbeaty bohužel nemám..vždycky nakupuju a nefotím, ale prozkoumejte ostatní lakové nadšenkyně..fotky mají :)
PS2: Zítra doplním fotky nakoupených laků..ale článek už zveřejňuji...je už dlouho po veletrhu...jen já sem hrozně pomalá a poslední týden prázdnin furt někde lítám...