Vždycky mě mrzí, že nenafotím limitky v době kdy jsou aktuální, ale přece jenom nosím laky tak jak mám chuť, takže někdy to prostě výjde a někdy prostě nějaký lak uvídíte později a buď budete rádi, že ho máte a nebo budete trhat hlavu svou či mou...:D
Ale teď už k tomu hlavnímu jednou jsem aktuální a nafotila jsme zajímavou kombinaci laků z aktuální Catrice kolekce Cucuba (celkově je kolekce dle mě velmi povedená) Z laků mě zaujal tento tmavší žlutý s větší kapkou oranžové, který má v sobě stejnobarevný (lehce do zlata) shimmer a růžovo oranžový lak (který bohužel až tak unikátní není ;)) Myslím, že barevně se laky k sobě velmi hodí a zvolila jsme netradiční prsty pro změnu barvy, ale velmi se mi to líbí. Aneb jak vyzkoušet víc laků najednou :D Co s  týká lakování.. nemám žádný problém..2 vrstvy u každého, bezproblémová aplikace a schnutí bylo taky ok. Výdrž se zatím jeví dobře..uvidíme. 
Takže pokud nevlastníte podobnou barvu (pozor na tu růžovku a také tu mint v kolekci to nejsou úplně originální barvičky)tak doboručuji díky vlastnostem zakoupit + ta žlutá je originální.
U mint jsem se s chladnou hlavou rozhodla nechat, ale ta růžovka se mi líbila a bohužel doma mám skoro kopii :( 

A kdyžtak koukám na fotky zase jsou víc oranžové než to vidím na nehtech já..ale tohle možná bude vnímáním barev u mě..ale i tak maličko růžové tam dejte :)

Co říkáte na tuto "novou" kolekci? 
Zaujal Vás tato kombinace barev? Podle mě se hodí jak na léto tak i na pomaličku přicházející podzim...nj musím se pochválit..:D 
Tak už raději konec..dobrou noc :)
PS. Chystáte se někdo v pátek či sobotu na Interbeauty?