Toto bude takový článek shromažďující věci na vlasy, které použím a většinu mám moc ráda a vyhovují mi. Jak jsme psala vlasy mám delší kudrnaté se suchými konečky. Ale šampony a kondicionéry dost střídám hledám to co se osvědčí.

Na co se můžete těšit:


Dříve jsem používala růžový Elseve (lesk vlasů) ale ten mi jednou tak rozdráždil pokožku hlavy (asi po 2 letech používání) a tak jsme si v potřebách pro kadeřnice pořídila On Care šampon. A ten si pořád doma nechávám do zásoby kdyby zase pokožka hlavy nebyla fit. Šampon krásně voní a opravdu je pokožka po něm v dobrém stavu a nesvědí. Vlasy jsou dobře umyté a vůně je lehce cítit (velmi příjemná vůně).
Dalším šamponem který jsme vyzkoušela (dostala jako dárek) je Alverde pro hnědé vlasy, tento šampon je bez silikonů a dodává hnědým vlasům lesk a také barvu zvýrazňuje. Konzistence šamponů je takové tekuté želé. Šampon jsme si opět oblíbila..pokožku nedráždí a vlasy pěkně umyje..nezatěžuje. Do třetice ze šamponů které mám doma (používám je) je Garnier Fructis pure shine, který také vlasy nezatěžuje a dobře je umyje jsou lesklé hebké. Jestli více lesklé díky tomu, že je odolný vodnímu kameni to fakt asi neposoudím..:D Navím tento kousek i pěkně voní a dobře pění. Jako kousek číslo čtyři je Lush šampon Trichomania , který by přesně měl být na moje vlasy. Ač už je to druhý kousek od Lushe (zelený s kousky - šampuk) tak ho moc nepoužívám..voní dobře aplikace je trochu horší tím, že je to kostka..asi si jí nakrájím. Vlasy jsou po něm takové normální..a trochu mi vadí, že skoro nepění..ale ještě mu dám šanci.
V neposlední řadě jsme zkoušela fialový Elseve pro objem (bez silikonů) a ten také mohu doporučit.

Toto jsou asi všechny šampony, které mě poslední dobou stojí v koupelně a všechny mohu s čistým srdcem doporučit a až budu shánět dobrý šampon z drogérie z těchto si vyberu..(ale jak se znám ráda zkouším nové věci) :D
Co se týká kondicionerů také vlastním momentálně tři. Velmi dlouhou dobu jsem používala Lush kondicionér Jungle..ten není vůbec špatný. Dobře se po něm rozčesávají vlasy a trošku je i ovoní. Dalším kondicionérem je od Alverde také pro hnědé vlasy. Konzistencí je to tekutý krém světle hnědé barvy a také má na vlasy pozitivní vliv...ale nejvíce opravdu z dlouhodobého hlediska funguje keratin kondicionér článek zde Proto se o něm už nebudu rozepisovat. 

Pokud bych to měla krátce shrnout asi bych si koupila pouze ten Keratin (vidím tam výsledky na vlasech..u ostatních jen to "snadnější" česání.

V neposlední řadě používám masky na vlasy protože moje vlasy potřebuji regeneraci a péči. Masky mě hodně pomáhají vlasy jsou u délkách upravenější (méně rozlítané) konečně vyživené a méně se třepí. První z masek je velmi levná od značky Milmil regenerační maska na suché vlasy. Nánáším pouze do délek a čím déle tam je tím je výsledek hezčí. Maska stojí 120kč v Jasmíně v Brně.  
Dalším výrobkem který mám vcelku krátce je maska od L´oreál Absolut repair cellular..maska je jedním slovem úžasná! Vlasy nejsou vysušené, krasně hladké, lesklé a vyživené! 
Předposlední kousek je vlasový infúze Panthenol + (stejná značka jako kondicionér Keratin- Bione cosmetics), která se používá po umytí na vlhké vlasy..dodává objem a regeneruje vlasy...já už jí moc nepoužívám protože se do ní zamilovala moje mamka a další nemůžeme sehnat..:D A konečně  posledním výrobkem je ocet na vlasy od Yves rocher...krásně malinově voní a dodává lesk vlasům..(zatím moc rozdíl nevidím)

Velmi dlouhý článek, ale snad se Vám líbil a třeba i inspiroval...Co za výrobek na vlasy je vaše láska a nedáte ho z ruky? Pro mě jsou to momentálně dvě věci..kondicionér Keratina  maska od Lóreálu :)

PS: Brzy bude pokračování tohoto článku protože mi příjdou novinky na vlasy...takže brzy zase o vlasech :)