Už dlouhou dobu mě žádný kondicionér takto nezaujal.
Pro představu moje vlasy jsou dlouhé kudrnaté a to znamená, že suché konečky jsou na denním pořádku. Vlasy se mi výrazně nemastí, ale tak po 4 dnech je potřeba je umýt. Co se týká rozčesávání tak se někdy i bez kondicionéru obejdu, ale nedělám to často.
Musím říct, že tento kondicionér plní více funkcí a je výborný.  Za prvé se po něm vlasy opravdu dobře rozčesávají..za druhé jsou regenerované skoro jako po nějaké masce a za třetí po delší době používání jsou vlasy opravdu pevnější a zdravější. Méně se mi lámou a konečky jsou o maličko lepší, ale moje konečky už potřebují jen nůžky (naštěstí další týden jdu :)) Doufám, že kondicionér bude fungovat i jako prevence a vlasy udrží déle fit.
Mám už skoro dopotřebovánou první lahvičku a koupenou druhou takže je vidět, že mě opravdu zaujal a funguje. Celkově je v této řadě více výrobků..například šampon, bezoplachový sprej, maska a vlasová voda. Než jsem se rozhodla co koupit (určitě by mě lákal šampon a maska) tak ü nás v drogérii nejsou, jen kondicionér. Ale například v Brně se dá alespoň kondicionér koupit na Táborské naproti zastávce..už jsme o ní psala a také na Orlí (žlutá komunistická drogérie :D) a myslím, že ani v Jasmíně by neměl být problém, ale ještě jsem to nezkoušela.
Kosmetika se jmenuje Bione cosmetics, která má mnoho zajímavých řad výrobků a také eshop. Odkaz na stránky http://bionecosmetics.cz/keratin 
Bohužel jsme v eshopu našla pouze kondicionér :)
Nafotila jsem i oficiální text ke kondicionéru a složení :)

Zaujal Vás tento kondicionér? Nebo celkově řada s Keratinem? Víte kde koupit?

A děkuji všem čtenářům jste skvělí :-*