Když se objevila kolekce Minnie Mouse například zde nevěděla jsme který koupit (chtěla jsme všechny) po opadnutí prvotního nadšení jsem zakoupila tento a červený. O růžovém jsme si myslela, že podobný doma mám ale asi ne..:D ( a vsadte se, že si ho pak koupím a na potvoru doma bude stejný - vždycky si říkám ne nepotřebuješ máš a nakonec ne nemáš a pak hups a je doma je podobný.:D) a srdíčka bych použila málo. Ale uvidíme co si dokonpím nebo co půjde z kola ven..;)

Tak a teď už k laku...barvička je v základu červená jdoucí do tmavší růžové fuchsiové, na některém světle zas vypadá jako malinovka (ve stínu) ale jinak je určitě fuchsiový. Lak obsahuje velké množství drobného třpytu v barvičce laku (tedy fuchsiová) a také menší množství modro fialkový (hodně záleží na světle). Lakování bylo skvělé 2 vrstvy jsou dobré (je možné že špičky budou trochu prosvítat, ale u těchto laků mi to nevadí) Schnul velmi dobře a výdrž výborná!

Taky to máte tak, že se dlouho přemlouváte, abyste si lak nekoupily a pak nakonec podlehnete? :) Mě asi nejvíc naštve když ja pak podobný doma, ale to je asi osud když máte laků moooře :D