Tak i na mě po návratu z dovči došlo a těšila jsme se na novinky od Essence. AŤ je to teĎ ze všech stran probírané a mnohdy i hodně kritizované tak já mám asi malinko jiný názor. Tak snad ještě jeden článek přežijete. 
Zatím jsme si z nového sortimentu koupila 3 laky a zítra se chystám pokoupit další.
Celkově mě novinky mile překvapila i pigmenty podle mě nejsou špatné (samozřejmě ne všechny), ale je to dobrý pokus, začátek. Jinak pro milovníky laků a zdobení super novinky..jinak taková normálka...docela hezké stíny i jejich slavná řasenka v nových variantách. Takže tak ;)

A teď už k novým lakům..lahvičky jsou docela pěkné..štěteček je podle mě super..krásně se s ním lakují obloučky kolem lůžek a celkově je ok. Monožství laků a cena proč ne..Takže pro mě tato změna je v celku ok. Jediné co mě nepotěšilo...příjde mi že odstíny jsou nic moc..(hodně laků v sobě něco má-třpytky atd.) ale prostě jen u pár jsem si řekla tyjo..Tak snad to příště vylepší...

Jako první jsme si vybrala lak v červeném odstínu, který není úplně normální běžná červená, ale trošku tmavší mírně do krvavé červené. Taková červená se mi moc líbí. Stačila jedna vrstva,  výdrž je velmi dobrá už 5 dnů - jen na palcích mám malé odštíplé kousky. Schnul také hooodně rychle. Takže mě velmi potěšil :)  A pokud mám doma podobný a tak tento kůli svým vlastnostem určitě zůstane. Celkově musím tento odstín po chválit velmi slušivá červená :)
Co říkáte vy na nové laky?  A celkově na novinky Essence?
Přeji pěkný den :)