Ač jsme na dovolené 2x lakovala nějak jsem nemyslela na fotky :( Celkově jsme letos nějak laky neladila s ničím ejdnou neonku a jednou tento zelený.
Ale aspoň jeden kousek tady mám..z limitky, která ještě možná v R. je. Tento kousek je v celku originální zelená světlounce bez nějakých kapek modré či jiné. V základu má hodně bílé a světle zelené. Je toto pravá mint? A nebo právě ty s kapkou modré? Kdoví.. Asi podle každého jinak..
Lakoval se velmi dobře..2 vrstvy..schnul trošku déle a výdrž byla taková normální kolem 4 dnů, ale zase u moře to jde trošku rychleji. Velmi se mi na nehtech tato zelená líbila..není nijak řvavá i pro slabé odpůrce zelené je myslím vhodná (do začátků :D). Mě nadchla velice a mám doma z cest trošku jiný, ale přesto taky krásný odstín této zelené.
Bohužel fotka je jen jedna, ale barevně odpovídá..a ještě jedne problém na fotce vidíte..mám foták, který fotí pod vodou a bohužel na něm zůstala kapka vody a to je vidět i na fotce..Jinak si myslím, že se mi fotka povedla..:D

Co vaše dovolená? Spokojené odpočaté atd? Já se měla u moře skvěle..opravdu se to letos povedlo :)