Hned na začátku musím říct, že mě tato značka velmi oslovila jak produkty, které nabízí tak obaly a v neposlední řadě účinky.  Pokud Vás o značce zajímvá víc zkuste tento článek od Day. Protože české BB nejsou to pravé chtěla jsme vyzkoušet ty asijské...a kromě sady od SKIN 79 jsem si vybrala jeden kousek i od Skin food. V nabídce mají mnoho BB a co velmi oceňují nabízí vždy 2 odstíny takže teď v létě pro opálené je ideální 2...bohužel na hoodně opálenou pleť by to už asi nešlo...uvidíme to vyzkouším u moře..
A teď přesně který vlastně BB mám..
Jedná se o Good Afternoon Rose Lemon tea. Což tedy znamená, že obsahuje výtažek z růže a citrónu. Tento BB je označován jako hydratační, který udržuje v pleti vodu (na obalu přesněji kapičky vody..:D) A pleť je tedy celodenně hydratovaná. BB se krásně roztírá po výmačknutí z tubičky je vcelku pevný ale i tka se krásně rozetře. Dobře se pleti přizpůsobí a něco i překryje...mě osobně jsou méně vidět rozšířené pory a i černé tečky spolu s červenými místečky. Korektor je ale pro ještě lepší pleť potřeba stále..Odstín je vhodnější i na tmavší pleť, ale opravdu se dobře přizpůsobí. Pro světlejší pleť bude vhodný odstín 1. Výdrž je dobrá řekla bych že kolem 8 hodin vydrží...a večer je stále co odličovat :D


Demonstrace na mé pleti...opravdu se nelekněte..na póryy trpím celý život a teď je nějaké horší období. Ikdyž ta druhá fotky vypadá světlejší tak BB mě nezesvětluje. 

Znáte Skin Food? Co na tuto značku říkáte? A jak se vám zdá tento BB?