Korektor V malém kulatém balení od F&Fka mě velmi mile překvapil. Už delší dobu běží (alespoň v Brně) akce kup 2 výrobky a máš je za 200 bežně by to vyšlo spíš na 180 za kus tedy 360kč za ty dva. Já si koupila korektor a rtěnku...a oboje u mě velmi vede. A teď už ke korektoru..
Balení co se týká velikosti a otvírání je super..malé skladné dobře se otvírá..produktu je tam 2,5gramu a myslím, že to vystačí na hodně dlouhou dobu. Nanášení může být pro někoho nepraktické mě zatím vyhovuje..časem a i v případě že by Vám to nevyhovovalo dá se použít štěteček. Korektor při dotyku taje pod prsty a tím pádem se dobře nanáší. Je světlejší lehce do žluta a mě osobně velmi dobře kryje kruhy pod očima a taká i červená místečka i pupínky. Celkem málo i trpí na nešvar korektoru, že zdůrazňují šupinky kolem pupínků atd..tak tento skoro vůbec.
Výdrž korektoru se mi také zdá dostačující, ale určitě by se asi našel v tomto bodě lepší korektor ;)
Dalším z korektorů, který mám ráda je Maybelline Affinitone, který narozdíl od F&F je spíš do růžova..kryje skoro stejně dobře..ale pod očima je víc vidět a nesedí mi už tolik. I více zdůrazňuje šupinky, ale jinak je také velmi dobrý..

Poslední fotka..vrchní řada čtverečků pokrytá Maybelline - Affinitone korektorem a dolní korektorem F&F..

Zaujal Vás tento korektor? Vlastníte něco kosmetického z F&F? Spokojenost nespokojenost. Ráda si přečtu vaše názory..:)