Tak jak už u mě bývá zvykem těším se na výprodeje protože za 30 kč kolikrát pořídím fajn kousky..:) Letos jsem nechtěla moc utrácet a snad je i povedlo..ale laků mám letos o poznání méně..:D
Letos jsou výprodeje dva klasický v R. a v DM také..(zde pozor vyprodávají jiné věci než R., takže se vyplatí koukat).
Na DM jsem narazila už minulý týden a odnesla si "pouze" dva dvou laky. Dnes protože doplnili zboží mám svou první rtěnku od essence (ze stálého sortimentu) a černé gelové linky. Ano Dm vyprodává všechny gelové linyk i štěteček. A linky za 30kč to je teprv kup..;)


R. musím říct, že me zklamal..vyprodává toho v celku málo. Laky jdou všechny tam mě zaujal jen sv. žlutý a modrý Blue addicted do zásoby. Jinak byl pro mě super kupem pudr z řady Pure skin, který už testuji a je opravdu fajn..trošku kryje, matuje (ne moc) a pleť nezatěžuje neucpává póry. Pak mám dvoje stíny..super pigmentace lepší než ty klasické tenté stíny. A jako poslední řasenka..musím říct, že na růžovou ze stejné řady nemá..více slepuje..ale chce to ještě odzkoušet. 
Řasenky jako vždy mizí nejrychleji a pak také péče o nehty nebo to tak aspoň vypadá...

Co máte vy za kousky z letošního Essence výprodeje?

Mimochodem na prodejnách R. jsou Essence parfémy..dle mě jsou fajn na převonění přez den či na cesty..ale úplný zázrak to není ale zase cena je fajn. Moje mamka má ode dneška jednu a je spokojená :)
Máte už svoji vůni od Essence a co na ně říkáte?