Další vyzkoušený kousek...Dalo by se říci, že se jedná o novinku v našich drogériích...a já žádný lak od této značky nemám a tak jsme se rozhodla využít DM kuponek a jeden lak mě vyšel na cca 70 kč..jinak je běžná cena 99kč..
Laky teda bohužel nemají extra zajímavé odstíny jen o maličko lepší než klasická škála v drogériích. Vybrala jsme si sv. růžovou a o něco tmavší růžovou..s tím že podobné mám od Maybelline a tak tyto třeba budou kvalitní...ovšem  tady jsme se spletla.
Odstín je pěkný spíše průhledná růžová bez bílého základu. Ovšem kryje až ve 3-4 vrstvách..schnul velmi pomalu i přez rychle sušící lak a do rána ( a to jsme šla spát 2 hodiny po lakování) jsme měla jeden nehet lehce shrnutý a další otisklé od peřiny vůbec se neleskly a byly plné bublinek..opravdu nevypadaly vůbec dobře!! Je ovšem pravda, že to vše může být moje chyba, ale top coat používám furt stejný a vše ok jedině nový base coat od GS..(ten zatím testuji- tak uvidíme)
S nehty jsme přežila dva dny protože nebyl čas chuť to měnit a z dálky naštěstí není ten průs..r tolik vidět.
Další velké mínus u mě je spotřeba - lak má 5ml za cenu 99 kč je to hodně a po nalakování 10 nehtů a je citelně vidět spotřeba..ještě tak 5 lakování a štěteček nedosáhne do laku...(pouze odhad :))
Ale pozitivum vidím v dobrém nanášení velký skoro až vějířový štěteček pokryje skoro celý nehet..
Snad mi odpustíte tento dlouhý článek, ale nemohu pořád vše chválit a to některým laků umím odpouštět, ale tady asi ne :(

PS: Bohužel fotky nejsou nic moc a to z důvodu že foťák nechtěl bublinky zaostřit..takže proto ty rozmazanější...