Byly zde dotazy kde nakupovat značků laků China glaze. Takže jsem se rozhodla udělat takový obecný článek o těch lacích a trošku vám poradit inspirovat a prostě je i zdrbnout..:)
Musím říct, že tuto značku mám velmi ráda jsou pro mě srovnatelné s Opi v ČR se dají lépe sehnat..dalším plusem pro mě je cena jak v ČR tak na ebay mají fajn cenu..
V ČR kolem 120-150kč..ebay kolem 2,50 - 4 dolarů. Dále mají moc pěkné lahvičky a jak je u těch "lepších" laků zvykem mají velký objem tyto přesně 14 ml. Několikrát do roka vychází speciální tématické kolekce, které jsou opravdu nápadité...na jaře to byla Electro pop kolekce a teď úžasná Neonová.
Co se týká štětečku tak Chiny mají delší a tenčí štěteček..se kterým se dobře pracuje.Konzistence laků je přece jenom u každého jiná, ale většinou se setkávám s tekutějšími laky, ale né zas moc.
Tak a teď k tomu nejdůležitějšímu kde je seženete..:
1. Ebay...prodejci: http://stores.ebay.com/Top-nail-shop/China-glaze-/_i.html?_fcid=56&_fsub=5&_localstpos=&_sid=214214503&_stpos=&_trksid=p4634.c0.m322&gbr=1
a dále teď nově: http://stores.ebay.com/Beauty-Blvd/China-Glaze-Nail-Polish-/_i.html?_fcid=56&_fsub=3016297010&_localstpos=&_sid=103378710&_stpos=&_trksid=p4634.c0.m322&gbr=1
První prodejce je výborný do týdne je balíček doma, napíše na něj i menší cenu takže nehrozí placení cla atd. Poštovné sečte...posílá potvrzovací mail, že odesílá. Brzy má nové kolekce a v sortimentu má i za dobré ceny OPI, Essie. Vše na jedničku!
Druhého prodejce ještě nevím, ale zatím to vypadá dobře..podám report co a jak..
2. Eshop Hairbeauty: http://www.hairbeauty.cz/test-kategorie-2
Velmi dobrý eshop..většina laků za 120kč...časté akce za 90kč..výprodej starších laků za 40kč. Poštovné 90 kč a do 4 dnů je balíček doma. Kromě toho zde seženete i vlasovou kosmetiku..mám odtud Tangle Teezer. Takže taky vše super. Jen by to chtělo dříve nové kolekce ;)
3. Eshop, prodejny Modelaž nehtů: http://www.modelaznehtu.cz/shop.php?cislo=17&&zn=10107
Zatím jsme byla pouze na prodejně v Brně a občas přímo zde mají různé kousky z kolekcí...jinak je potřeba objednat a myslím si že se to dá na prodejně vyzvednout.kdyžtak mě opravte zda to nejde jen v Praze. Na stránkách mají seznam všech prodejen i ceny poštovného. Občas jsou zda na Chiny i slevy (doprodej) či akce 2+1 atd. V nabídce jsou i OPI (docal málo:() a Nubary.

Samozřejmě nějaké kousky seženete i na Aukru..:)

Pokud bych měla napsat nějaké negativní body..tak asi přece jenom dostupnost..není to tak, že jdete do obchodu a máte..potom také jako u každé značky problémové kousky viz. článek o žluťáskovi...
Ale jinak obecně jde o dobrou značku...:)

A část mé sbírky těchto krasavců:


Pomohl Vám v něčem tento článek?
A Váš názor na Chiny...máte nějaké doma?
Krásný den..a já se jdu zase učit..:)