Taková veselá dvojka...:)
První zvolený na 8 nehtů je lak z aktuální Catrice kolekce a je to taková tmavší růžovka s fialovým podtónem.. dalo by se říci, že jde do fuchsiova trošku.. Lakoval se velmi dobře a v podstatě by jedna vrstva stačila..mě to nedalo a mám dvě...Jinak i schnutí je ok...bohužel s výdrží už to tak není...vydržel dva dny a začal se v kouscích loupat..ale zase nehty jsme moc nešetřila...
Co mě moc nepotěšilo je zjištění, že lak z aktuální cestovatelské kolekce od Essence je skoro až totožný s tím to...nj jedna firma..brzy o tom dodám článek..ale myslím, že Vám bude tačit jeden kousek..mě to bohužel v obchodě vůbec nedošlo..nj umělá světla..
Na další dva nehty jsme použila kontrastní barvu a to sluníčkovou žlutou...která v sobě má drobný shimmer stříbrné barvy. Ale to lakování..jeden nehet jsme předělávala 3x...lak je hooodně tekutý teče a dělá plešky i ve druhé vrstvě..takže potřeba lakovat  slabé vrstvy a dloho nechávat proschnout. I tak jsou, ale potřeba až tři vrstvy. A má tendence bublinkovat. Už jsme ho jednou nakovala na obě ruce a nebylo to lepší...bublinky a nevypadalo to vůbec pěkně.
Takže tento kousek z kolekce Electro pop vám moc doporučit nemůžu...ale asi to s ním ještě jednou zkusím..

Líbí se Vám tato kombinace? Mě musím říct, že jo a na tyto slunečné dny to bylo super..:)

PS: Už "jen" dvě zkoušky a bude to o chlup klidnější...a mám docela plány jak to tady vylepšít...takže snad to klapne...ale přece jenom škola tu je a asi i bude během prázdnin..(zdokonalování sama sebe..:D)