Dlouho jsme se neozvala a to je o čem psát a fotky jsou..jen nestíhám a dokonce už týden nemám nalakované nehty..asi mám nějakou krizi..nějak mě zmáhá škola a únava. I pohyb teď omezuju..ale běh ne ten je prostě nej..:) Taky někdo běháte?? :)
Teď už ke článečku...za poslední dobu jsme si moc laků nekoupila (až na Interbeauty - o kterém chci ještě napsat), ale zato jsme zaútočila na Avon a Ziaju..

Proč Avon? Poslední dobou jsme tam našla výrobky které mě hodně překvapily.
Na fotce vidíte v celku hodně věcí...zatím můžu říct, že poslední dobou mám na Avon štěstí...Gelová tužka - linky jsou úžasné...Paletka stínů hlavně na denní líčení super..(ale převážně je a bude pro mamku) minerální make up není špatný, ale kryje lehce což mi tolik navadí jako spíš odstín hodně do oranžové..což nechápu když to měl být světlý odstín..Toto je snad největší problém všude v drogérkách atd..oranžové tóny..grrr.. Gelový krém na oční okolí...bohužel teď po Ziaje bych si ho nekoupila, ale co se dá dělat..Je gelový, chladí..ale nevoní. Víc zatím nevím, protože ho nepoužívám..:D (zatím)

Ziaja - V R. byla akce a já miluju kozy..:D takže jsme ráda že mám i kosmetiku s kozénkou...Noční krém se zatím jeví dobře.krásně voní..oční krém jedním slovem bomba! Okurkový zatím čeká..

Naušnice opět F&F za 30kč..;)...a dvoje pěnové stíny výprodej Catrice..jsou fajn...jsme ráda že jsme je ukořistila o 50% levnějí..Essence lak - první z nude kolekce..uvidíme..


Doufám, že Vás článek o novinkách zaujal..pokud na něco chcete brzy článek.pište si o něj.. ;)  jinak určitě skoro na vše něco plánuji napsat...