Takže rychle recenze ať si ho třeba ještě stihnete koupit ;) Zkoušela jsem ho teda na Chinu, která nebyla moc hladká a tak už na ní byly 2 vrstvy vytvrzovače(Four seasons) a chtěla jsem ho další den vyhladit a dala jsme vrstvu tohoto nadlaku. Takže co jsem zjistila...lakuje se dobře a má konzistenci jako velmi známý Essence better than gel nails...vlastně i podobnou lahvičku. Co se týká vůně už po minutce od nalakování citím jemnou trochu chemickou jahodou..ale docela je to příjemné a představte si citím to i od klávesnice..:D 
Co se týká lesku docela se leskne a i lak vyhladil, ale to spíš tím, že je to třetí vrstva...Ale dle mého testu se více leskne a nehet vyhladí ten gelovkový...
Schnutí mi příjde srovnatelné s Better than gel nails..opravud za pár minutek už byl suchý a tak dalších 5 minut a už se dalo tuknou nehty o sebe..
Výdrž zatím neposoudím, ale podle mě je tento lak v podstatě voňavou kopijí toho na gelovky...;) Jediným rozdílem je to vyhlazení a lesku tam vede gelovkáč..aspoň na hrubém laku.
Samozřejmě názory se mohou lišit..ale za těch 55kč to stojí vyzkoušet..;)
3 vrstva nadlaku...takže to není úplně nej příklad...ale přece jenom ten geláč je lesklejší a více udělal hladký povrch..