Tak a je to tu..recenze na moji (mamčinu) paletku stínů. Docela jsme se od ní dala překecat ať ji zkusíme..odstín sem vybrala z nové jarní nabídky..ještě jsou tam hnědo- meruňkové..taky vypadají pěkně. Před koupí jsme projela net a tak jsem tušila do čeho jdu...
Takže jdeme na to..
 1. Balení - moc pěkné upravené pro jarní kolekci? ..pevné, ale i přes to se dobře otvírá..uvnitř velké zrcátko.. obsahuje pěnový aplikátor..ten jsme pouze zkoušela při nanášení na ruku..
 2. Barvy - pěkné..decentní hlavně pro denní léčení..vždy dva odstíny menší pigmentace a dva krásně   pigmentované..V podstatě jen ten nejsvětlejší je málo pigmentovaný..ale zase je moc pěkný..lehce do zlatova..na rozjasnění jak dělaný..;)
3. Nanášení - Výdrž - vše v pohodě dobře se na štětec uchytí..nepráší..výdrž i s bází je skoro celý dne..maximálně se barva maličko vypaří.
Cena - V akci 129kč jinak kolem 200kč.Celkově jsou stíny fajn hlavně na decentní líčení a cena ujde za takový produkt..možná ještě jedny časem..ale jinak se podívám i po jiných stínech...:)

 Vaše zkušenost a Avon stíny?