Další v celku zajímavá řetězovka a konečně se i dokupu se zúčastnit..:) Do Tagu mě nominovaly Dazz a  Arvonka :)

Takže rovnou jdeme na otázky...

1. Kolik laků na nehty vlastníš?
Jo přiznám se mě se to nechtělo počítat..ale myslím si, že to bude kolem 200 kousků..Rozhodně mi nepiště jak je to děsně moc a tak..já jsem spokojená a do budoucna mě čeká se jen zbavit podobných barev či kousků, které nemusím a dál kupovat.:)


V těchto boxíkách z Ikei laky skladuji.. je zde i zdobení a efektové laky..jedině pečující laky a tak mají místo jinde. Začínala jsme na 1 boxíku teď mám 3. Jinak ty boxíky mám v šuplíkách pod postelí..moje v celku nová postel se jich krásně ujala..:)


2. Jaká je tvoje oblíbená značka laků na nehty?

Z těch dostupnějších Essence..hodně zajímavých barviček a limitky..:D...A jinak určitě OPI a China glaze..jsou nápadité pořád nové kolekce a množství laku je 15ml což je opravdu hodně proti tomu co seženete běžně a drogérkách.

3. Dostala jsi někdy lak jako dárek? Pokud ano, napiš ten nejlepší a kdy to bylo.
Už asi poslední dvoje Vánoce jsme nějaký ten lak dostala..ale asi největší radost jsme měla z prvního "opíka" na vánoce byl to Koala Bear-y

4. Jaký lak máš na nehtech právě ted?
Gabriella Salvete odstín 133..brzy na blogu ;)


5. Kdyby si mohla vytvořit limitovanou kolekci laků na nehty, jaká by byla?
Asi kolekce mých nejoblíbenějších barev...a nebo kolekci růžových laků...tz. hodně odstínů, různé efekty...prostě průřez růžovou nebo fialovou...

6. Který lak je tvůj oblíbený?
Asi úplně nejoblíbenější nemám..ale když už tak OPI  StrawberryMargarita to je velká láska..brzy ho nalakuju a lépe vyfotím:)


Myslím, že nominovat někoho dál nemá cenu..asi už většina byla..ale pokud máte moje drahé čtenářky chuť se zúčastnit..tak běžte do toho..:) Ráda si počtu jak to mají i ostatní s laky..:)