K nákupu tohoto laku mě přimělo pár pozitivních reakcí na tuto řadu na francii dále taky sleva v R. (mají teď laky od MS za 30kč) a taky přece jenom pokud ěnco Miss sporty umí tka jsou to laky a péče. Alespoň některé jsou opravdu fajn..;)
Lak je tedy prvotně určen na francii a obsahuje i bělící efekt. Dostupný je v několika odstínech od tělové, meruňkovou až po tuto světlounce růžovou. Některé z nich obsahují třpytky jako tento jiné jsou "čísté". Samotřejmě mají i bílý na konečky.
Tento je tedy světlounce růžový a obsahuje pestrobarevné třpytky, které jsou, ale opravdu drobné a nepůsobí nijak nepatřičně. Už v první vrstvě docela kryje..dala jsem nakonec dvě. Je takový napůl sheer a napůl krycí..tz. konečky asi budou vidět vždycky..Schnul docela rychle, ale i přes top coat..se další den udělaly vzduchové bublinky a lak měl tendenci se ve větších kusech odlamovat..škoda..:( Takže výdrž nic moc..ale ty dva dny nakonec dal. Lakování, ale nebylo moc jednoduché a nebo jsme neměla svůj den..kolem lůžek to mám hodně kostrbaté..protože lak trochu pleškoval..
Takže celkově to není úplně povedený kousek...ale na rukou vypadal dobře elegantně..


Jinak se teď chystám projít laky a trochu zhodnotit jaké barvičky mám a co bych ještě ráda...asi bude i čistka..ale já se jich tak nerada zbavuji...Docela dlouho si dělám vzorkovník, který procházel tolika změnami a teď už jsme na něj půl roku nesáhla a přitom by se tolik hodil...tak snad jej dokončím...

A co Vy máte nějaký systém vzorkovníčku nebo jen procházíte laky a hledáte?
Mě hlavně i baví ho tvořit a alespoň trochu mám pořádek v tom co mám a tak... Dobrou noc ;)