Takže pokus zveřejnit něco co je aktuální a třeba Vás přesvědčí/odradí od nákupu. Tato kolekce je dostupná v DM a je to docela povedená kolekce, určitě vám ukáži i další věcičky, ale začneme lakem. Musím říct, že je to jediný lak, který z kolekce mám..ostatní mě nezaujaly a asi se to ani nezmění.
Lak má krásnou červeno malinovou barvu. Není to typická červená..určitě spíše teplejší a to díky té malinové. Musím říct, že originální barvička to není, ale já tyhle barvičky můžu a tak neodolávám..:) Lakoval se hodně dobře je trošku hustší, ale dá se to v pohodě přejít. Je potřeba dvou vrstev..schnul trošku pomaleji, ale "rychlonadlak" to jistí..Výdrž se jeví zatím skvěle už druhý den a vše je krásné jako po nalakování. Cena byla 50kč za 8ml..většinou jsou kolekce 10ml, ale co se dá dělat. Essence to pokaždé dělá trošku jinak...Sluníčko

stín

Bonusová fotečka..fotila jsme na zahradě a kočce se lak moc líbil...:)
Nevím proč, ale na fotkách je lak spíše červený - rajčatový...asi to dělá to sluníčko...Ale orpavdu je lehce do malinova. A co jste si koupily Vy z kolekce? :) Krásný víkend..