Laky Sephora kapitola sama pro sebe..Cena 160 kč za 5ml...To prostě není ok. Odstínově to není špatné..ale žádný zázrak...Co mě maličko odrazuje je jak se o své laky starají..zaprášené a nepromíchané..působí jako kdyby tam stály půl roku..:( Ale tak když byla akce 1+1 a já pořád přemýšlela co si asi tak koupit..řekla sem si že dám šanci lakům...Možná se ještě vrátím pro dekorativku..ale začínám mít pocit, že jí mám moc na to, že mám jen jeden obličej a nemaluji se uplně každý den kompletně..:D

Teď už samotný lak...moc se mi líbil už na první pohled, ale bylo mi jasné, že podobný doma bude..protože tyhle bavičky já můžu. Nakonec je tento víc  neonový a výrazný..Lakoval se v celku dobře, ale byl hodně hustý..příště kapnu trochu thinneru..Klasika 2 vrstvy. Schnutí taky docela rychlé. Výdrž, ale není závratná už druhý den se trošku ošoupal..a maliké kousky na krajích nehtů jsou pryč. Barva je jinak krásná růžovo růžová..výrazná lehce jsoucí do neonové, ale lesklá..Ve stínu jde lehce do červené.
 
Máte nějaký lak od Sephory..spokojenost? A co říkáte na takto výraznou růžovou? Já jí miluju ;)
A ještě poslední dotaz co od Sephory stojí za vyzkoušení? Musím říct, že tužka/stín v té silnější tužce drží krásně..ale nevím nevím...Krásný den :)