Takže další článeček do sbírky..co jsme si koupila a zároveň zkušenost s e-shopem. Snad tato kombinace bude fajn. Myslím si, že o tomto e-shopu jsme četly...možná i objednaly...:) Kosmetika Sleek je po světě známá a tak se už konečně dostala i k nám. Musím říct, že mě tam zaujalo hoodně věcí...ale hlavně stíny a balzámek na rty Pout Polish.
Ale teď k E-shopu..objednávalo se dobře..e-shop je přehledný..zase dvojí poštovné co komu vyhovuje..Problém nastal, že slečna, která E-shop vede byla zrovna v porodnici a tak mě údaje o platbě přišli až skoro za týden, ale napsala o tom mail a byla ochotná to nějak zařídit. Ale nejsem zas tak hr a chápu že miminko má přednost. :D  Po zaplacení jsem měla balíček do 2 dnů doma. Jenže se objevila menší chybka chyběl jeden balzámek..zřejmě protože jsme měla dva stejné (pro mamku) tak si toho nevšimla..hned jsme psala..odpověď okamžitě a za dva dny balzámek doma a ještě s dárečkem v podobě lesku na rty. Takže i přesto, že to bylo maličko komplikované..vše dobře dopadlo a k mé spokojenosti. V e-shopu jsou ochotní a dáreček potěšil, takže určitě obejdnám znovu..:)
A teď k věcem balzámek je super..používám na něj teda štěteček a musím říct, že se krásně nanáší a vydrží..moc nelepí...a chuť v podstatě nemá jen lehce voní. Barvu mám Powder pink a spokojenost..určitě do budoucna popřemýšlím o dalším.
Dál mám paletku v pro někoho trošku akčních barvách, ale já jsme něco takového hledala a musím říct, že barvičky jsou moc pěkné a jen některé jsou opravdu jen na "někdy". Mají úžasnou pigmentaci..dobře se s nimi pracuje a oceňuji pěkné balení a velké zrcátko. Určitě to není poslední paletka od Sleek, kterou uskutečním :)
Lesk na rty je v lehce růžovém odstínu..v klasické tubičce a musím říct, že je také fajn..trochu lepí, ale mě vyhovuje. A krásně voní!!Takže celkově podle mě povedený nákup. Ještě dofotím lesk na rty a celkově určitě čekejte příspěvek "v akci" tz. fotky odstínů a názor po delší době..:)
A co vy a Sleek? Přeji fajn den..:)