Je to trošku divné až  trapné, že se objevují podobné články u více bloggerek a docela bych se tomu chtěla vyhnout a psát o něčem novém..ale někdy to prostě nejde. Ale zase 100 lidí 100chutí, takže někdy víc názorů je fajn. Doufám, že můj názor sdílíte a zatím Vám nevadí, že se někdy objeví i něco co už na netu existuje.

Takže teď to hlavní asi před 14 dny jsme objednávala na tomto e-shopu kosmetiku. Seženete zde něco málo kosmetiky Essence (snad jediný e-shop, který tuto kosmetiku má..to stejné platí pro Manhattan) Však se sami podívejte..zvlášť pokud máte malé děti ;)  Musím říct, že e-shop funguje dobře a balíček je od zaplacení do dvou dnů doma. Platit můžete typicky česky tedy dobírka..(dražší poštovné) a nebo převod na účet..(levnější poštovné). Vše se dočtete na stránkách a myslím, že objednat opravdu není těžké. V balíčku Vám kromě toho co jste si objednaly příjde i hromádka letáčků, malé vzorečky, ale i plné výrobky..asi jak kdo má štěstí. V mé objednávce převažovala kosmetika Manhattan, která je u nás v podstatě nedostupná a tak mě to moc lákalo. Jako bonus mají na e-shopu na ni hodně slev. Můžu říct, že vše co jsem si objednala je hodně dobrá..samozřejmě  s něčím jsme spokojená víc s něčím míň..určitě plánují o tom více napsat...Klidně piště co by Vás zajímalo..:)Tyto dva vzorečky + tužka an oči a make-up jsem dostala zdarma (ještě tam byly dva maličké vzorečky krémů, ale ty už má mamka(pro starší pleť))


Takže toto je jedna ze zkušeností s nákupy internetovými..určitě čekejte víc takových článku..myslím, že inspirace se vždycky hodí :)


Celkově jsme s nákupem i službami e-shopu spokojená a myslím, že do budoucna ještě něco objednám.