O Freemanu jsme slyšela, četla hodně a tak první volba padla na masku protože jsme doma žádnou neměla a tak se nová hodila. Kosmetika Freeman mě hodně zaujala jak obaly tak i velkým výběrem jak kosmetiky an obličej tak na tělo.
Tato maska má gelovou konzistenci a obsahuje drobný peeling. Masku je vhodné používat 1-3x týdně a v podstatě si s touto maskou uděláte i peeling. Maska voní po ananasu, ale opravdu po tom čerstvem nečekejte proto extra sladkou vůni. Maska se dobře nanáší a skoro na obličeji není vidět. Většinou jí mám přez 10 minut a poté smyju.
Účinek masky dle popisu je vyhlazení pleti, redukce drobných linek, vrásek a obnovení pevnosti pleti..osvěžení..

Dle mého názoru je po použití masky pleť jemná, osvěžená a po delším používání i pevnější. Plet je díky peelingu i vyčištěná a příjde mi, že i póry jsou stažené a méně viditelné. Jediné co bych vytkla, že při prvních dvou aplikacích mě lehce šimral obličej hlavně u nosu..ale dalo se to přežít..a teď už je vše ok.
Takže masku mohu jenom doporučit a určitě se podívám jak po další masce tak i jiných výrobcích.

Běžná cena je kolem 150kč. V R. jsou na Freeman často slevy já jí kupovala za 99kč. Dále tuto kosmetiku seženete ve Schleckeru, Tescu, drogérii Jasmín (Brno) a také na stránce : http://www.kosmetika.vte.cz/katalog/freeman.php 
a také stránka http://www.calco.cz/kontakt.php  Ani z jedné stránky jsme zatím neobjednávala, protože většinou vše co bych chtěla mají v obchodech v Brně. Ale třeba to někdo ocení ;)konzistence