Konečně i tato kolekce u mě..Já osobně se těšila na stíny, laky a možná i an tvářenku. Vždycky mě lákají tvářenky pěnové, tekuté atd. Tvářenka i dle recenzí a mého dojmu není dobrá. Konzistence je dost tekutá a v první vrstvě není nijak výrazná a pak šup a je zas až moc výrazná...zkoušela jsme pouze na ruku, tak to neberte jako 100% názor. Laky zatím velmi chválím..barvičky jsou pěkné a hlavně ten hnědý ten je..asi se pro něj vrátím...a to hnědou nemusím..A konečně stíny vybrala jsme si světle hnedá..výborně se nanáší...jsou lehce pěnové a výdrž..Stíny se mi libí i další tak uvidíme..růžové jsou moc pěkné ale na oku toť otázka...Lesky na rty aspoň ten růžový vypadá dobře..uidíme..Takže celkově kolekci chválím..stiny laky super..!! Moc jsme se na ni těšila..a jsme spokojená..:)


Odstín: C02 - Yes, I Wood!Poslední kup byly naušnice z F&F za 30kč..krásná barva..bižu od nich doporučuju..super cena a nedělá na kůži zle..


Co jsme z kolekce vyzkoušely Vy? Stojí lesky na rty za to..?? Lak asi dokoupím..a stíny asi taky jsou úžasné..Co říkáte na růžové stíny? Děkuji za případné názory..:)
Doufám, že Vám nevadí tyto reporty z nových kolekcí..ale já prostě kolekce můžu..jsme věrný nákupčí toho co je limitované..:D