O tomto produktu/krému nebo jak mu chcete říkat..se mluví píše všude..proč taky ne první pokus o BB v našich končinách. Musím se přiznat, že o BB krémech jsme toho moc nevěděla, ale hodně mě zaujaly a určitě uvažuji o nějakej "lepším". Víc těchto okecávačkách nečekejte ať se do toho nezamotám.
"BB Garnier" jsme si pořídila už před Vánoci naivně jsme si myslela, že nejsme tak světlá abych potřebovala světlý a tak jsme koupila pro normální odstín pleti. Chyba tento odstín je podle mě jen pro ty z nás, které jsme pořád opálené a nebo prostě máme hodně tmavou pleť. Myslím si, že jakmile se opálím bude to lepší, ale stejně to jsou tak 2-3 měsíce v roce...takže víte na co vlastně je..
Přesto jsme ho nějakou dobu používala, protože se mi nechtělo když nevím co to umí kupovat další...

Takže teď klady ať to není na půl hodiny článek:
+ pro mě fajn vůně
+ příjemná konzistence
+ i ten tmavý odstín se dá docela dobře rozetřít..tz. není tolik vidět, že to nesedí
+  pěkně rozjasní pleť
+ pokud nemáte moc nedostatků na pleti a potřebujete jen sjednoti..oživit pleť tak super
+ dá se vrstvit
+ nezalézá do pórů

Zápory:
- pouze 2 odstíny a ne moc univerzální. snad by se na tom dalo zapracovat
- silná vůně
- nevhodný pro hodně mastící se pleť
- na tubě není vidět o jaký odstín..pouze na krabičce...snad se teda nepletu..:)
- cena (269kč) x množství (50ml)
- trošku hůř se otvírá
- nekryje nějak valně..spíš tak to sjednocení a  mírně překryje červená místa..ale černé tečky jsou míň vidět..


A teď další věc, kterou jsme zjistila minulý týden..u nás v Brně- Židenicích je jedna super drogérka, která tento BB cream prodává a teď se podržte za 189kč..ano teď už Vás to nenadchne, protože R. ho prodává za 199kč..ale to jsem tehdy nevěděla..Takže jsme si koupila světlý..a další pozor ten je zase moc světlý..:D Takže nakonec je na ruce smíchám a  nebo použiji světlý a tmavým to lehce doladím. :) Mimochodem ta drogérka je dobře zásobena a ceny jsou někdy i o 50kč proti drogérkám jako DM a R. Výběr dekorativní kosmetiky docela ujde a často mají akce..Pokud někdo bydlíte blízko doporučuji..Ulice Táborská..zastávka 13 - Buzkova a hned naproti zastávce..vedle trafiky :)

Celkově by se mohlo zdát, že je to vlastně věcička na nic, ale za necelé dvě stovky to jde zkusit...ale jsem tak trochu přesvědčená, že asijské BB ho směle zašoupnout na dno...

Takže v podstatě je to o něco lepší tonovací krém...ale já jsme spokojená..protože nemám s pletí výrazné problémy a líbí se mi rozjasněná pleť.


Odstín: světlý(světlá pleť)....silnější vrstva

Zase světlý...trochu rozetřený

Odstín: Tmavý (normální odstín pleti)

1. světlý 2. Tmavý

1. Světlý a 2. Tmavý..rozetřeno
 Vaše názory na BB cream od Garnieru? Sedí/nesedí Vám odstíny? A pokud někdy do drogérie zajdete dejte vědět jestli spokojenost nebo ji dokonce znáte?  Doufám, že Vás článek bavil a neunudil :)