Další článek o Ryoru..Tentokrát jsou na řadě 3 krémy, které mám doma nějakou dobu je  používám.

1. Matující krém - o tom jste už asi slyšely všude...:D Krém je na denní použití a má hustou konzistenci, ale zase ne tolik. Opravdu pleť matuje a celý dne je pleť méně mastná..ale samozřejmě nejvíce jen pár hodin..řekla bych že tak 3-4 hodinky. Je výborný i jako krém pod make-up v mém případě pod tónovací krém.

2. Noční krém s extraktem z červených hroznů (Normální až smíšená pleť) - to je miláček..noční krém, který opravdu pleti pomůže. Je docela hutný a lehce zabarvený do růžovo hněda. Pleť je po něm odpočinutá, opravdu pevnější..má i hezčí barvičku. Předchází i vzniku vrásek to zatím neposoudím... Hydratuje, ale přesto nezamastí pleť. Toto je opravdu krém jak má být.

3. Regenerační krém na rozšířené žilky - tak toto není úplně můj krém. Patří mamce která na žilky v oblasti nosu trpí. Já ovšem taky kolem nosu nějaké mám a celkově má tento krém odbourávat červené tony - skvrny na pleti. Což se mě výborně hodí, protože tváře jsou u mě nečervenalé a kolem nosů také. Tak určitě mohu povrdit, že červená místa jsou méně vidět a celkově podporuje pevnost pleti. Mě příjde, že se méně červenám po tomto krému. Takže taky doporučuji, ale je potřeba ho používat dlouhodoběji.

To je zatím od Ryoru vše co mám..ale myslím, že brzy něco zakoupím. Doufám, že se Vám recenze líbily a dejte určitě vědět Vás názor na kosmetiku Ryor a co od ní vlastníte...?? :)