Asi se budu opakovat..protože Ryor má teď skoro každá bloggerka...Jenže já ráda zkouším nové věci a krémy od Avonu mě tak nasr..., že jsem ráda, že Ryor existuje. Používám ho, nejméně od září a opravdu co jsem zkusila mě nezklamalo..spíš  nadchlo.
V první části mám nachystanou recenzi na bylinné tonikum pro smíšenou pleť potom hydratační krém s 24 hodinovým účinkem a UV filtry a poslední adept dvoufázová odličovací emulze.


1. Bylinné tonikum - pěkně dočistí pleť, nemám po něm pocit vysušené napnuté pleťi..dřív jsem měla pleťovou vodu čistící s grepem od Ryoru a ta byla možná maličko lepší..měla jsme víc pocit že vyčistí pleť..Jinak má tonikum trošku hnědou barvu na tamponku. Cena od 80-95kč..

2. Hydratační krém - Velmi oceňuji balení..pumpička je praktická. krém je na denní použítí. Dále  je docela dost tekutý..možná až moc, ale ještě to není tragické rozetřete to a zachviličku se vsákne. Obsahuje UV filtry což hlavně v létě ocením. Krém hydratuje dostatečně. Cena zase kolem 100kč

3. Dvoufázová odličovací emulze - Tento odličovač je opravud skvělý. Po zatřepání se obě složky spojí a vznikne olejová tekutina. Mě osobně odlíčí uplně všechno. Odličuju jím oči i celý obličej. Vůbec neštípe což odličovač přímo na oči od Alverde dělal, takže tento od Ryoru je 1. Pleť odlíčí opravdu dobře a po použití je pleť mastnější, ale zachvilku je to pryč a mě osobně je to  příjemné..není to taková "hnusná" mastnota. Odličovač mi vydržel skoro 3 měsíce. Cena do 100.


Takže za sebe mohu Ryor jedině doporučit. Nadále budu některé výrobky kupovat.. Z této skupiny určitě odličovač...ostatní uvidím...Bylinné tonikum možná nahradím tím grepovým..a krém uvidíme..
V další recenzi budou následovat krémy, které jsem vyzkoušela..

A s čistým srdcem mohu říct, že u této kosmetiky zůstanu.
Má příznivou cenu, dostupná taky skoro všude, rozmanité výrobky na každý typ pleti a nejenom  pleťovou kosmetiku. To jsou všechno pro mě +.

A co říkáte vy na Ryor..co můžete doporučit? :) Těším se na komentáře..