Alespoň jednou být aktuální..Takže lak z aktuální kolekce Catrice LasVegas. Tonto lak je prostě dokonalý, alespoň co se týká barvy. Základ je "žélé" výrazná červená, která se po jedné vrstvě jeví jako vínová..ale nakonec je to jen tmavší červená (krásná!!) plná červených třpytek. Na nehtu jsou třpytky rovnoměrné a krásně v laku plavou..Pro plné krtí jsou potřeba svě vrstvy. Jinak konzistence není uplně božská..Ikdyž já mu to ráda prominu..je taková lepivější a je potřeba na štětečku mít dost laku. Štěteček je hodně široký..chce to trochu cviku a je hned hotovo. Schnul velmi rychle, ale to asi díky novému top coatu, který testuji a brzo o něm napíši :)
Takže pro mě je tento lak moc povedený a docela i jedinečný.
Z této kolekce mám ještě ten světlý lak a docela mě Talka nalákala na ten modrý ;) Takže co se týká laků vypadá to na povedenou kolekci..ikdyž se mi to zprvu nezdálo.


PS: Od příští středy má být v DM nová kolekce Essence Crystall ice (konečně trocha zimy :))...takže konečně i DM bere kolekce a i jiné než jsou v R. Výborně!! Tato zpráva je přímo z fb Dmka..

A co říkáte na červeného miláčka..?? :)