Mám pro Váš článek, který se nebude týkat laků..hurá..:D
Takže v poslední době pužívám tyto tři řasenky... Líčení jsem daleko více propadla, ale stále se na tom snažím šetřit...(pozn. ještě nejsem takový blázen jako do laků) a tak to asi zůstane. Ráda se maluji, ale dokážu bez toho i delší dobu přežít :)

1. Gabriella Salvete - xxpress (fialový vršek)
Tato řasenka je opravdu fajn. Neslepuje řasy!! což opravdu nesnáším. Na řasách je lehoučká, není moc výrazná spíš na denní líčení. Kartáček je také dobrý, nikdy není moc "olepený" a myslím si že opravdu řasy natočí. Cena je 120 kč. A ještě musím pochválit, že řasenka dlouho vydrží nemá vůbec tendence vyschnout. Na řasách také vydrží dlouho a výrazně se nemaže. Doporučuji ;)

2. Essence -  Multi action
Výborná řasenka. Poměr cena výkon úžasné. Řasenka Vám udělá krásné, výrazné řasy. Řasy neslepuje, ale občas je potřeba být trošku opatrnější. Kartáček je dobrý a výborně pracuje i jeho špička..u mě na případné doladění jednotlivých řas.Na očích vydrží opravdu dlouho a nemaže se. Odlíčit jde, ale snadno. Opravdu jsem nečekala tak dobrý výkon od této řasenky. Cena je kolem 60kč. Můžu jedině doporučit.
3. Maybelline - the Colosal volum express
V celku nová řasenka. Četla jsem na ni hodně chvály a musím říct, že tomu tak je. Má docela tlustý kartáček, který je, ale tak akorát obalený řasenkou. Řasy jsou výrazné (asi ne tolik jako u Essence), ale rozdíl není tak velký. Neslepuje řasy a hodně je zahustí. Cena je kolem 200kč často jsou na ni akce. Takže taky musím říct, že mě nezklamala.


Řasenka je pro mě opravdu potřebný(až nepostradatelný) kousek dekorativní kosmetiky a tak ještě určitě vyzkouším další hodně mě lákají řasenky Bourjois.

Jaká je Vaše nejoblíbenější řasenka?