Ještě poslední věcičky co jsem koupila :)
 Poslední opalovací mléka..hodně sem četla, že značka Sun Dance je dobrá tak uvidím..pak Vám to z čerstva popíšu...nezapomněla jsme i na ochranu rtů. A důležitá věc v DM se objevila další paletka  Essence ..bohužel to není limitka například ta která k nám nedorazila, ale část sortimentu, který by od září (u nás určitě tak říjen) měl být v Rossmannu. Ale zase na ofic. stránkách tyto výrobky (jen část hlavně oči) mají vedené jako limitku..tak si vyberte :

V DM zatím je báze pod stíny, řasenka, tekuté linky a pak ty, které jsem koupila já a to jsou pudrové (práškové) linky, které se mohou použít i jako stíny. Dále mají paletku stínů, 4 laky a 2 lesky na rty.
Pro Brňačky Essence mají v Olympii a ve Vaňkovce :)
Gumičky do vlasů pro mě nepostradatelná věc a to nejenom k moři. Líbí se mi jejich barvy a cena 50 kč je taky fajn :)
Zatím se mi daří mít z každé Catrice kolekce alespoň jeden lak..tentokrát se mi pouze líbil tento jemně zlatý. Mohl by na pláži vypada pěkně :)
Stíny Essence jsou podobného ražení, jako Mystic lemon jenom jsou to tentokrát Mystic purple. Na první pohled vypadají světlé až bílé, ale po rozetření v sobě mají sv. fialovou taktéž maličko holografickou :)