Už i já mám něco od Lush. Ale nebojte zase tolik jsem tomu nepropadla. Byla jsem teď v Praze tak byla jedinečná šance. V Brně ho nemáme (chyba), takže další nákupy vidím až ve Vídni konce měsíce a nebo až na Vánoce až budou penízky :D Tak to je konec okecávaček.

Koupila jsem si mýdlo na obličej Fresh farmacy. Často jsem na něj slýchala jen samou chválu až na to, že vysušuje pokožku.

Z mého zkoumání vyšlo toto:
Hodně dobře bojuje s černými tečkami, hlavně na nose a taky s rozšířenými pory následně po tečkách a musím říct, že už po jednom čištěním byl výsledek vidět a po dvou ještě více dokonce si toho všimla i kamarádka (teď to vypadá, že mám ten nos hrozný :D) Není to tak hrozné, ale opravdu často si jej musím čistit a poté mechanicky odstraňovat to se mi zatím nejvíce osvědčilo. A teď vypadá, že bude stačit pravidelně používat toto mýdlo.

Mýdlo oprvdu vysušuje pleť. U mě to není tak zrozné spíše cítím napjatou pleť. Stejně si obličej vždy natírám krémem není co řešit :)

Velkým plusem je, že na jedno čištění potřebujete opravdu strašně maličký kousek mýdla. Tak o velikosti koruny možná ještě menší...

Cena je kolem 200 kč za 100g.
Můžu jenom doporučit pro smíšenou až mastnou pleť se sklonem k černým tečkám.
Ještě bych ráda do budoucna vyzkoušela Mask of manganita, která by toto mohla (měla) ještě více podpořit.