Už mnohokrát a na mnoha stránkách se objevila recenze na kosmetiku E.L.F. vzhledem k tomu, že mě začala kosmetika více zajímat..ano nejprve laky teď i kosmetika..co příjde příště? Každopádně peněženka trpí...:D
Kosmetika E.L.F. je pro mě tedy dobrá volba..ceny velmi přívětivé a výběr věcí, které normálně neseženete a ještě si to v klidu nakoupíte z domu a balíček příjde skoro hned. Takže za mě spokojenost!

První a asi nejvíc použivaná věcička je voděodolný fix v černé barvě. Krásně se používá opravdu lehce...sytost barvy také není špatná. Vydrží skoro celý den, po čase (cca. 6 hodin) se maličko rozpije, ale dá se lehce doupravit. Jsem spokojená asi vyzkouším i jinou barvu. A snad s bází, kterou si chci brzo koupit bude výdrž ještě lepší.
 Korektor byl objednán pro mou mamku. Nanáší se dobře, ale podle mě nekryje uplně nejlépe..spíš jen lehčí nedostatky. Balení a vůně super.
Další věcí je multifunkční líčidlo..věc, která je fajn...rozjasní a dodá i lehce barvu..používám ho na tváře na rozjasnění (klidně i místo tvářenky) a nebo pod obočí a není špatný ani jako stín, ale nevydrží tak dlouho (báze!!!). A velké plus je, že opravdu nemastí pleť. Odstínů je mnoho..některé mě příjdou velmi podobné :)
odstín: Persimmon
 Předposlední věc je  podobná věc jako multifunkční líčídlo, jen má hutnější konzistenci a řekla bych, že déle vydrží. Používám ho velmi podobně. Barva je výraznější. Opravdu fajn výrobky, vyzkouším ještě odstíny více do růžova. Cena 35kč je super.
odstín: Camillia
A nebyla bych to já kdybych si neobjednala lak..Odstín Coral. Příjemná růžovo- oranžová barva s velmi výrazným zlatým shimmerem. Kryje v jedné vrstvě!!!!


E.L.F je značka, která se mi zatím moc zamlouvá a opravdu stojí za to vyzkoušet a udělat si svůj názor. Stránky: www.elfkosmetika.cz

A pokud jste už také zkoušely určitě napište co a jak se Vám celkově kosmetika zamlouvá?